Konferencija "Ieškome prasmės...", skirta A. J. Greimo 100- sioms gimimo metinėms paminėti

Spalio 24 dieną Licėjuje vyko Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų 9-12 (I- IV gimnazijos) klasių mokinių konferencija "ieškome prasmės...", skirta A. J.Greimo 100- sioms gimimo metinėms paminėti.

konferencija small

Konferencijoje savo įžvalgomis dalinosi Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus, , Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos, KTU Inžinerijos licėjaus, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos, VDU "Rasos" gimnazijos, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos, Kauno Antano Smetonos gimnazijos,Kauno "Saulės" gimnazijos auklėtiniai ir jiems parengti pranešimus padėję mokytojai.

Akimirkos>>>