GPPK Licejaus logo

tevynes small

2017 m. lapkričio 30 d. Vilniaus rotušėje įvyko iškilminga tarptautinio mokinių piešinių konkurso „Tėvynės labui“ laureatų ir diplomantų apdovanojimo ceremonija ir parodos pristatymas. Tarptautinis mokinių piešinių konkursas apie Lietuvos kariuomenę skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Lietuvos kariuomenės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

misiunas1 small

2017- 12- 12 diena- neeilinė diena Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje. Šiandien Licėjuje svečiavosi Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis ir  kiti garbūs svečiai.

bebras small

Bebras yra tarptautinė iniciatyva, kurios tikslas – skatinti informatiką, kompiuterių mokslo studijas, kompiuteriją tarp įvairaus amžiaus mokinių.

46 licėjaus mokiniai dalyvavo IT konkurse ,,Bebras”5-6 kl. – 23 mokiniai  bei 7-11 kl. – 23 mokiniai.

zuk80 small

2017-12-01 Kaune V. Kudirkos bibliotekos Parko padalinyje vyko renginys artėjančiam Lietuvos valstybės šimtmečiui skirtas Lietuvos kariuomenės vado generolo Silvestro Žukausko 80 metų mirties ir partizanų vado generolo Adolfo Ramanausko-Vanago 60-ųjų mirties metinių paminėjimas.

teisėjas small

Lapkričio 28 dieną visi 6 B klasės kadetai buvo pakviesti dalyvauti finaliniame projekto "Diena su teisėju 2017" renginyje. Specialią nominaciją Už projekto iniciatyvą jauniesiems projekto dalyviams, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus moksleiviams,  įteikė Nacionalinės teismų administracijos direktorė R. Molienė.

tulpes small

Lapkričio 27 dieną Kadetų licėjaus Mokinių taryba gražino Licėjaus erdves. Mokinių tarybos nariai, vykdydami projektą "100 darbų Lietuvai", Licėjaus kieme pasodino 100 tulpių sodinukų. Pavasarį pražydusios tulpės primins kadetams Lietuvos šimtmetį ir džiugins ne vienerius metus.

varzyb1 small

Licėjaus auklėtiniai dalyvavo Lietuvos atvirame grappling imtynių čempionate.

prieglauda small

Lapkričio 23 dieną Kadetų licėjaus auklėtiniai vyko į gyvūnų prieglaudos namus „Penkta koja".

kariuomene small

Su Lietuvos Kariuomenės diena!

Trijų kartų atstovai kartu atšventė Karių dieną.

tarpt projekt small

2017 – 2018 m.  Suomija, Lietuva, Estija ir  Latvija  švenčia  Nepriklausomybės šimtmetį  , todėl grupė 6 ir 8 klasių kadetų , vadovaujami  mokytojų A. Jazavitienės  ir A. Kebliko,  kartu su Suomijos, Estijos, Latvijos mokiniais dalyvauja projekte ,,My FATHERLAND – 100“.

Plačiau>>

svecias small

Lapkričio 10 dieną Kadetų licėjuje svečiavosi Kauno regbio federacijos prezidentas Vytautas Vasilenko. Rikiuotėje nuoširdžiai dėkojo Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus kolektyvui už ilgametę paramą ruošiant regbio pamainą ir rengiant regbio varžybas.

Plačiau>>>

Atnaujinta siuvyklos TOMETA informacija apie uniformas.

Lapkričio mėnesio renginių planas